Facebook
Ruprechtický MTB

Vásledková listina 4. ročníku ze dne 3. 5. 2013

Ročník 8 (2017)    Ročník 7 (2016)    Ročník 6 (2015)    Ročník 5 (2014)    Ročník 4 (2013)
kategorie ŽENY
pořadíjménopříjmenírok narozeníteamčísločas
1NikolaNosková1997KC Kooperativa SG JBC1201:56:24
2ÁjaKrsková1983RedEight MTB Team101:56:27
3IvanaKopecká19781101:56:38
4AnnaBenešová1986RedEight MTB Team602:23:02
5EvaDavidová1986902:36:58
6KateřinaStuchlíková1986802:37:51
7LucieBerglová1982202:42:00
8MaruškaFišerová1985302:42:03
9VandaZemanová1984402:58:02
kategorie MUŽI celkově
pořadíkategoriejménopříjmenírok narozeníteamčísločas
1MPavelJindra1978Eleven Rubena Test Team4301:51:18
2MRomanLehký19962201:55:05
3MJiříStrnad19842301:56:23
4MOndřejBereckei1994KC Kooperativa SG JBC3301:58:40
5MPavelŠtryncl1977101:58:41
6MJanFarář19854201:59:48
7MJakubRydval19944002:00:30
8MAdrianŠírek1996KC Kooperativa SG JBC3002:00:31
9M40+PavelJiřena1967BeManiax MTB Team4102:02:03
10MAdamZrůst1995KC Kooperativa SG JBC3402:02:14
11MJiříČapek19834902:03:19
12MDavidKalina19742602:05:53
13MPavelSwárovský19941402:06:03
14MStanislavPelc1983Eleventin Příchovice5402:06:04
15MRadimVáclav1979BeManiax MTB Team202:07:04
16MJanSouček1994Cyklofit MTB LBC3102:08:10
17MAlešFrühbauer1982RedEight MTB Team1802:08:43
18MMilanHrouda1977Cyklofit MTB LBC3602:17:26
19MVojtěchJindřišek1979Eleventin Příchovice5502:18:09
20M40+RadekKučera19721102:19:26
21MŠimonJindra1996KC Kooperativa SG JBC3802:20:01
22MJakubAndrš19965102:20:02
23MRobertHásek19785302:20:23
24M40+AlešDohelský19724802:21:45
25M40+RomanZvolský19652402:26:02
26M40+StandaKosák19663202:28:57
27MDominikVrána19965702:31:54
28MLukášTulach1984502:33:48
29MDanielNosek19784602:33:49
30MJanBohdanecký19845002:35:59
31MJanHorák1975SAC Bělá pod Bezdězem702:36:37
32MRichardŠipoš1983RedEight MTB Team1902:37:26
33MTomášBergl1978402:38:47
34MMartinHájek1980RedEight MTB Team1702:40:08
35MJanPaterna19885802:41:12
36MPavelPánek1984602:42:02
37M40+PetrVašek19711002:42:44
38MMartinČerný19865602:45:40
39MVojtěchKurka19841602:45:42
40MPavelNejedlý1983TJ Sokol Ruprechtice4502:51:14
41M40+JiříKulhavý1957902:52:52
42MTomášDub19862802:54:18
43M40+MartinBlecha19684702:54:19
44M40+FrantišekKramer19516002:58:31
45M40+MíraTrojan19722503:00:12
46MPetrValeš19761303:00:20
47MDanielMachart1975RedEight MTB Team3503:09:06
48MRadekZbončák1981803:14:59
49MAlešVízner1989303:17:29
50MMartinStružský19852003:48:28
51MJiř튝ovíček19831504:03:23
52MMartinSpudich19842100:00:00DNF
53MOndřejPreněk19962700:00:00DNF
54MJiříHavlíček19825900:00:00DNF
55MMartinHušek19903700:00:00DNF
56M40+UweMosig19685200:00:00DNF
57MJanMiroszka19951200:00:00DNF
kategorie NEJLEPŠÍ LÉTA (Muži nad 40)
pořadí v kategoriijménopříjmenírok narozeníteamčísločas
1PavelJiřena1967BeManiax MTB Team4102:02:03
2RadekKučera19721102:19:26
3AlešDohelský19724802:21:45
4RomanZvolský19652402:26:02
5StandaKosák19663202:28:57
6PetrVašek19711002:42:44
7JiříKulhavý1957902:52:52
8MartinBlecha19684702:54:19
9FrantišekKramer19516002:58:31
10MíraTrojan19722503:00:12
11UweMosig19685200:00:00DNF
Tj Sokol Ruprechtice
tradiční vratislavické pivo
redeight.cz
COPIA Liberec
liberecky denik
BeManiax
Poháry MARTY

O PIRÁTOVO VOKO 2017 | Admin