Facebook
Ruprechtický MTB

Výsledková listina 6. ročníku ze dne 2.5.2015

Ročník 8 (2017)    Ročník 7 (2016)    Ročník 6 (2015)    Ročník 5 (2014)    Ročník 4 (2013)
kategorie ŽENY
pořadíjménopříjmenírok narozeníoddílčíslovýsledný čas
1MartinaFólová1988SNS Smržovka902:05:26
2AndreaKrsková1983RedEight MTB Team502:13:46
3MichaelaNovotná1993MadBike402:21:42
4KateřinaStuchlíková1986HKNMPSM702:21:56
5TerezaPaurová1987302:26:22
6ŠárkaJahodová1975Osmikrásky802:28:18
7EvaMacajova1986202:51:27
8JulieSoukupová1986Rum team603:11:32
kategorie MUŽI celkově
pořadíkategoriejménopříjmenírok narozeníoddílčísločas
1MVladislavKarásek1985CK Kolokrám Svijany2301:44:02
2MTomášBrebera1986SP MTB Vrchlabí3801:44:37
3M40+FrantišekLanda1974KC Kooperativa Liberec2701:49:50
4MPavelŠtryncl1977Bazén Liberec3101:49:51
5MAlešPaclt1977N.A.C.O.4701:50:04
6MJiříPlašil1983RedEight MTB Team801:54:51
7MJanMartin1980KAH Sport Vrchlabí3901:55:18
8MJaroslavZelenka1980Severní Větry4101:56:03
9M40+David Kalina1974SKP MAJÁK2901:56:28
10M40+MichalFutó1974MTB Hrádek nad Nisou3702:02:02
11MJakubRydval1994Postavkolo.cz4202:02:03
12MJanKolaja1981MTB Trilogy5102:05:18
13M40+RichardVosyka1954Eleven Mercedes Mitas4302:05:34
14MMartinČerný1986COPIA Team3402:06:50
15MJanBerka1989TJ BIŽU JBC3202:07:09
16MPetrEhl1978HO SKOL3002:09:25
17M40+VladislavGittler19681602:10:23
18M40+AlešDohelský1972MTB Svárov2502:14:27
19MMichalNetušil1982Biker Ranch4402:17:05
20MPetrSkůček1978NH Car Bike Team5202:17:54
21MJindřichSršeň1977KSM Castings2802:18:37
22MPavelHobrlant1980Severní Větry2002:20:24
23M40+PavelMika1974KSM4902:22:53
24MRichardŠipoš1983RedEight MTB Team1002:32:12
25M40+JiříTauchman1959HK JIZERA BeManisx1102:36:00
26M40+JiříKulhavý19574502:37:19
27MVojtěchKůrka19844802:38:27
28MLukášMarek1985RUM Team2102:40:00
29MViktorFajta1986ADVENTURA2402:41:02
30MJanWildner1986COPIA Team3502:41:02
31MStanislavKovář1977Hostaviční lemuři702:43:37
32MPavelNejedlý19834602:47:42
33MZdeněkZobal1983SeverníVĚTRY1902:53:05
34MMiroslavDongres1983Severní Větry2602:54:39
35MMartinHolovič19761202:55:36
36MKarelBartůněk1988SK Alzheimers5003:06:59
37MMartinPichl1976I think beer4003:34:09
38MTomášRajtr1977Těžký kosti1300:00:00DNF
39M40+BohuslavRejsek1948Těžký kosti1400:00:00DNF
40MDavidFaltus1976Těžký Kosti1500:00:00DNF
41MRomanTuma1982Těžký Kosti1700:00:00DNF
42MJanVaněk1976Těžký Kosti1800:00:00DNF
43MMartinStružský.3300:00:00DNF
kategorie NEJLEPŠÍ LÉTA (Muži nad 40)
pořadí v kategoriijménopříjmenírok narozeníteamčísločas
1FrantišekLanda1974KC Kooperativa Liberec2701:49:50
2David Kalina1974SKP MAJÁK2901:56:28
3MichalFutó1974MTB Hrádek nad Nisou3702:02:02
4RichardVosyka1954Eleven Mercedes Mitas4302:05:34
5VladislavGittler19681602:10:23
6AlešDohelský1972MTB Svárov2502:14:27
7PavelMika1974KSM4902:22:53
8JiříTauchman1959HK JIZERA BeManisx1102:36:00
9JiříKulhavý19574502:37:19
10BohuslavRejsek1948Těžký kosti1400:00:00DNF
Tj Sokol Ruprechtice
tradiční vratislavické pivo
redeight.cz
COPIA Liberec
liberecky denik
BeManiax
Poháry MARTY
ORGSU

O PIRÁTOVO VOKO 2017 | Admin