Facebook
Ruprechtický MTB

Výsledková listina 7. ročníku ze dne 30. 4. 2016

Ročník 8 (2017)    Ročník 7 (2016)    Ročník 6 (2015)    Ročník 5 (2014)    Ročník 4 (2013)
kategorie ŽENY
pořadíjménopříjmenírok narozeníoddílčíslovýsledný čas
1LucieHamanová1987Kelly's Bike Ranch501:46:05
2ZuzanaKocumová1979Superior Cyklofit Cycling Team601:50:42
3GabrielaTlustá1987701:54:23
4VeronikaDörrová1985Kelly's Bike Ranch802:00:00
5EvaMacajová1985302:42:21
6EvaDavidová1986Scream902:53:01
7MarkétaSamšiňáková1979Osmikrásky400:00:00DNF
kategorie MUŽI celkově
pořadíkategoriejménopříjmenírok narozeníoddílčísločas
1MMichalVlášek1989Kelly's Bike Ranch5001:41:50
2MMartinKohl1979BeManiax Madbike3301:43:26
3M40+PavelJiřena1967BeManiax Madbike4301:43:45
4M40+RadekKučera1972Superior Cyklofit Cycling Team5201:44:35
5MThomasNicke1977Eleven6001:45:59
6MJiříPlašil1983RED 8 Bike Shop1901:48:12
7M40+FrantišekLanda1974KCL Kooperativa Svijany201:48:14
8MJan Šámal1977HKNMPSM2601:48:42
9MZbyněkRůžička1991Ski Paudera4001:49:52
10MOtaZima1984Kelly's Bike Ranch5101:51:14
11MPavelŠtryncl1977Bazén Liberec4501:51:40
12MJaroslavZelenka1980Severní Větry2301:53:01
13M40+MichalFutó1974MTB Hrádek nad Nisou801:53:41
14M40+MartinPospíšil1974CiS2901:54:28
15MRadimNeubauer1977Eleven Mercedes Mitas3401:55:11
16MAlešFrühbauer1982Marty poháry6201:56:14
17MRobin Pělucha1987Slezan2801:56:31
18M40+ZbyněkKočárek1971Elis tým Mariánské Lázně4801:56:48
19M40+DavidKalina1974SKP Maják Jablonec3101:57:11
20MJanKlápště19775601:59:00
21M40+JanOswald19695501:59:54
22M40+DavidLanda1971KCL Kooperativa Svijany3602:02:35
23M40+RichardZdeněk1966KBELY CYCLING TEAM1802:03:10
24M40+RichardVosyka1954Eleven Mercedes Mitas3502:03:38
25M40+MarekKavan1967Toi Toi Cykloklub Slaný5702:03:52
26MPetrEhl1978HO SKOL702:06:22
27M40+KarelHajzler1958Lawi team4202:07:16
28MJaromírVávra1976MTB Hrádek nad Nisou1202:07:22
29MPavelHobrlant1980Severní Větry1402:07:30
30MMichalNetušil1982Bikeranch4102:08:28
31M40+JiříČičko1975SSC Železný Brod2002:09:24
32MJiříFocke1987Alkoforce5802:11:31
33M40+VáclavZemler19631502:11:56
34MTomášKrejsa1977KUS Sopotnice602:12:15
35MJakubBoháč1986CFC Vraťák902:15:45
36MMartinSalák1979HKNMPSM-ČIMIČI2702:17:33
37MChristophSteffan1984Team Hirsch5902:18:12
38MMartinČerný1986Marty poháry3802:18:45
39M40+ŠtěpánVejražka1971Vespo Liberec4902:19:07
40MFilipHanousek20003902:19:50
41MVáclavPindík1976Bronec5402:20:02
42MVítězslavVávra1998MTB Hrádek nad Nisou1302:21:48
43M40+JanHorák1975RED 8 Bike Shop4402:24:06
44MZdeněkZobal1983SeverníVĚTRY1602:28:07
45MDavidJůza1985MTB Frýdlant302:28:11
46M40+RobertTachovský1967Future4702:30:26
47M40+MiroslavStehlík19504602:31:52
48M40+JiříKulhavý19571102:31:57
49MJirkaKomárek19852502:34:38
50M40+JiříTauchman1959Bemaniax-MadBike2202:34:48
51M40+MartinŠvestka1973502:37:19
52M40+TomasFolprecht1971Horskej Humor Bike&Ski2102:47:09
53MVladislavDudek1979Lokomotiva Nymburk6302:49:38
54M40+DanielMachart1975RED 8 Bike Shop3202:53:14
55M40+AlešČeřovský19735302:58:54
56MMichalBurdys19971703:02:58
57MJirkaDvořáček1980HO - Hoření Paseky1003:02:59
58M40+RadekWohlgemuth19696103:13:21
59MOtoValenta1981Alupress2403:14:36
60MMartinStružský19853003:35:00
61MPřemyslSamšiňák1978400:00:00DNF
62MJanWildner1986Copia Liberec3700:00:00DNF
kategorie NEJLEPŠÍ LÉTA (Muži nad 40)
pořadí v kategoriijménopříjmenírok narozeníteamčísločas
1PavelJiřena1967BeManiax Madbike4301:43:45
2RadekKučera1972Superior Cyklofit Cycling Team5201:44:35
3FrantišekLanda1974KCL Kooperativa Svijany201:48:14
4MichalFutó1974MTB Hrádek nad Nisou801:53:41
5MartinPospíšil1974CiS2901:54:28
6ZbyněkKočárek1971Elis tým Mariánské Lázně4801:56:48
7DavidKalina1974SKP Maják Jablonec3101:57:11
8JanOswald19695501:59:54
9DavidLanda1971KCL Kooperativa Svijany3602:02:35
10RichardZdeněk1966KBELY CYCLING TEAM1802:03:10
11RichardVosyka1954Eleven Mercedes Mitas3502:03:38
12MarekKavan1967Toi Toi Cykloklub Slaný5702:03:52
13KarelHajzler1958Lawi team4202:07:16
14JiříČičko1975SSC Železný Brod2002:09:24
15VáclavZemler19631502:11:56
16ŠtěpánVejražka1971Vespo Liberec4902:19:07
17JanHorák1975RED 8 Bike Shop4402:24:06
18RobertTachovský1967Future4702:30:26
19MiroslavStehlík19504602:31:52
20JiříKulhavý19571102:31:57
21JiříTauchman1959Bemaniax-MadBike2202:34:48
22MartinŠvestka1973502:37:19
23TomasFolprecht1971Horskej Humor Bike&Ski2102:47:09
24DanielMachart1975RED 8 Bike Shop3202:53:14
25AlešČeřovský19735302:58:54
26RadekWohlgemuth19696103:13:21
Tj Sokol Ruprechtice
tradiční vratislavické pivo
redeight.cz
COPIA Liberec
liberecky denik
BeManiax
Poháry MARTY

O PIRÁTOVO VOKO 2017 | Admin